Jo, není to jednoduché

Francouzská konverzační komedie o tom, jak se stárnoucí profesor matematiky vyrovnává s blížícím se důchodovým věkem, dotěrnou exmanželkou, se studentkou, která si ho chce vzít a s dcerou, která má poněkud nestandartního nápadníka…

Autor:
 Jean-Claude Islert
Překlad: Jaromír Janeček
Režie: Tomáš Krejčí
Scénografie: Jasmína Finkeová, Tomáš Krejčí
Dramaturgická spolupráce: Tomáš Křižánek
Světla a zvuk: Antonín Pospíšil, Tomáš Krejčí
Hrají: Miroslav Bláha, Renata Adámková, Lucie Krejčí, Věra Kubátová, Vojtěch Svoboda / Václav Kučera

Premiéra: 29.6.2015
Vstupné: 120 Kč

O autorovi: Jean-Claude Islert (*1945) je francouzský dramatik, který se specializuje převážně na komediální žánr. V současné době je jedním z nejhranějších francouzských novodobých autorů a to i přesto, že s psaním divadelních her začal poměrně nedávno. Původně se totiž živil jako scénárista reklamní a televizní tvorby. Když si producenti všimli jeho výjimečnosti,  dali mu příležitost i u filmu. Jeho divadelní kariéra začala však až v 90. letech minulého století. Největší slávy a obdivu dosáhl s komediemi Na tohle teď není pravá chvíle, Rána čápem a právě Jo, není to jednoduché. Všechny zmíněné hry již byly s velkým ohlasem uváděny i v České republice. Jeho dílo je mimo jiné inspirováno a ovlivněno britským dramatikem Rayem Cooneym (1+1=3), a zapadá tak zcela do našeho repertoáru.

Ohlasy diváků (viz obrázek):

Ohlasy diváků

Další divácké ohlasy: Naši diváci, kteří zakoupili vstupenky na představení při naší akci na Slevomat.cz, si představení pochvalují. Na recenze se můžete podívat zde.

 

I. čtená zkouška:
20150112_183528

II. premiéra:
IMG_5300 IMG_5325 IMG_5191 IMG_5115 IMG_5127
IMG_5070 IMG_4990 IMG_4978 IMG_5078 IMG_5394  

 

Držitelem všech práv je výhradně DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura.