Repertoár

Osiřelý západ
Absurdní černá komedie o nesvárech dvou bratrů, žijících v prostředí irského venkova, jehož mravní otupělost je tak velká, že místnímu faráři nezbývá nic jiného, než to pouze sarkasticky komentovat. Jediný způsob, jak si dokáží oba bratři projevit lásku jsou neustálé hádky a šarvátky. Vítejte ve světě, kde mají pytlík křupek a plynový sporák větší cenu než lidský život!

 

 

 

 


KUFR!!! aneb Prachy pana Kužvika

Myslíte si, že den, kdy se vám náhodou v ruce octne kufřík plný peněz, bude tím nejšťastnějším v životě? Omyl! Tahle komedie anglického střihu vás o tom hravě přesvědčí…

 

 

 


Jo, není to jednoduché

Francouzská konverzační komedie o tom, jak se stárnoucí profesor matematiky vyrovnává s blížícím se důchodovým věkem, dotěrnou exmanželkou, se studentkou, která si ho chce vzít a s dcerou, která má tak trochu nestandartního nápadníka…

 

 

 

Dva na kanapiDva na kanapi
Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, se po sérii vzájemných neshod na truc rozejdou. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném domě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Nakonec se dvojice rozhodne obtížnou situaci řešit tak, že dům rozdělí na dvě stejné části. Vzájemné soužití tak začne nutně vytvářet neřešitelné situace, které se snaží, ne vždy nejšťastněji, ale vždy ve svůj prospěch, řešit všudypřítomný, mazaný sluha.

 

 

1+1=31+1=3 (Jeden a jedna jsou tři)
Anglická konverzační komedie o tom, co se může stát, když jindy dochvilný londýnský taxikář John, přesný jak hodinky, nedorazí včas domů ke své manželce a do pátrání po něm se zapojí londýnská policie hned ve dvou různých okrscích najednou. (Po derniéře)

 

 

 

opam tinyO pejskovi a mačičke
Nostalgická hra pro dospělé, inspirovaná knížkou Josefa Čapka, kterou napsal a nakreslil pro děti. Příběh dvou staříků, kteří vzpomínají a při pečení dortu, umývaní podlahy a sušení prádla vytahují staré křivdy. Usmíření i krutost pravdy. Nostalgie po starém, dobrém i zlém Československu. (Po derniéře)

 

 

 

 

Věno slečny Laury

Věno slečny Laury
Mladý a nepříliš úspěšný malíř Blease d´Ambrieux se stane hlavní postavou ve vychytralém plánu své milenky Genevieve. Ta chce, aby Blease vyženil peníze ze sňatku s poněkud prostoduchou Laurou, dcerou zámožného pařížského podnikatele. Blease a všichni zúčastnění se tak dostávají do bláznivého kolotoče událostí, výmyslů a hlavně humorných situací. (Po derniéře)